Specializujeme se na IT - TECH - SW - WEBY - DIGITAL

Právní služby online pro celou ČR a SR. Pro každého   


Právní Servis 24 zastřešuje síť zkušených advokátů a právníků, kteří se specializují na veškeré právní oblasti. Pomůžeme vám se smlouvami, poradenstvím, zastupováním.

Advokáti pro převody nemovitostí, občanské právo, rodinné právo, trestní právo, exekuce, insolvence, pracovní právo, zakládání firem.


První právní "full" servis pro firmy


Advokáti značky, kteří se specializují na právní služby pro firmy,  jsou bývalí špičkoví korporátní a firemní právníci a manažeři. Pracovali pro ty nejlepší lokální a globální společnosti. Firmy a jejich operativu znají zevnitř, v čemž se odlišují od konkurence.

Náš právní "full" servis zahrnuje - smlouvy, pracovněprávní poradenství, poradenství ohledně technologií, duševního vlastnictví, outsorucingu technologií a procesů, přípravu interních předpisů a nařízení, lokalizace dokumentů, expanze firem, compliance a překlady právních, odborných a firemních dokumetů. 


Služba "externí firemní právník"


Nechcete mít interního právníka a nechete platit externí právní kancelář a vysoké hodinové sazby? Nebo už právní oddělení máte, ale hledáte doplnění specializace, nebo kapacity? Odešla právníčka na MD?

Pro tyto situace máme službu "externí firemní právník". Šetřete operativní náklady! S využitím technologií vám dodáme efektivní právní podporu na míru požadavkům a rozpočtu vaši firmy. Právník může pracovat od vás nebo na dálku. Outsourcujte právní oddělení k nám!


Příprava a revize smluv


Každý smluvní vztah je individuální a příprava smlouvy advokátem je cesta k Vaší právní jistotě.Požádejte o přípravu nebo kontrolu jakékoliv smlouvy. Po zaslání poptávky obdržíte nabídku, na základě které můžete učiníte volbu služby.

Všechny druhy smluv, právní servis pro smlouvy, servis smluv pro realitní kanceláře. Specializace - outsourcingové smlouvy, systémová integrace, vývoj a údržba SW a technologií, dodavatelské smlouvy na technologie, pracovní smlouvy, obchodní podmínky na míru, NDA, atd. 


Právní služby a outsourcing pro advokátní kanceláře

Své právní a jiné služby dodáváme moderním, nákladově efektivním způsobem. Nebráníme se spolupráci s jinými AK tak, jak je to běžné v zahraničí. Máte vlastní klientelu a specializaci? Potřebujete specialistu na konkrétení právní oblast?

Pomůžeme vám s momentálním nedostatkem specializace a kapacitou, kterou momentálně nemáte. Dočasně doplníme vaše know-how, nahradíme kolegyně na MD, doplníme kapacitu pro speciální projekty, due dilligence, poskytneme překlady právních textů a smluv nebo jiné podpůrné služby.

 


Poptávka právní služby online. Z pohodlí domova


Jestli je zřejmé, že k řešení vašeho problému potřebujete odborníka, advokáta, nemusíte advokátní kancelář fyzicky navštívít.

Veškeré právní služby k dispozici online, dodají specializovaní advokáti podle místa vašeho působiště. Jednoduše zadáte poptávku právní služby přes formulář  a advokát podle vašeho případu se vás ujme.

Osobní setkání je možné. Samozřejmostí i možnost Skype nebo Google Hangouts, důvěrnost.


Právní poradna online a online konzultace s advokátem


Chcete-li znát obecný právní názor na váš problém, právníci v naší pro-bono online právní poradně vám ho nastíní.

Chcete-li se poradit s advokátem online, právní poradnu jsme rozšířili o placenou službu, kde advokát zodpoví váš dotaz a hned budete vědet, na čem jste!


Právní blog  - právní tipy pro občany a podnikatele


Články na blogu Právního servisu 24 přinášejí informace o dění v právní oblasti, právní tipy, názory nebo rozhovory. Články jsou od zkušených právníků, advokátů, koncipientů nebo studentů PF, psané čtivým, srozumitelným stylem pro každého.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít