O nás

Právní Servis 24 – právní služby ”redefined” 


Vítejte ve světě právních služeb 21. století! Právní obor se všude ve světě dramaticky mění. Efektivnější, jednoduší a cenově zajímavější řešení právních služeb s vysokou kvalitou pro občany, firmy a advokátní kanceláře? Outsourcing právních procesů? To je celosvětový trend. Ukážeme Vám, jak to děláme my

O Právním servisu 24 - kompletní právní služby i online


Inovace na poli právního oboru v ČR a v SR v oblasti outsourcingu právního procesu, spolupráce a využívání obchodních procesů, postupů, technologií a nástrojů k efektivnímu dodávání specializované právní služby firmám a občanům. Využíváme technologie k tomu, abychom  klienta a právníka, bez ohledu na to, jde-li o firmu nebo občana propojili, umožnili a zjednodušili přístup k našim ověřeným, spolupracujícím advokátům  po celé ČR a SR, i online.

Zkušenosti, praxe a kvalita služeb


Právní servis 24 je založen zkušenými manažery z Fortune 100 nadnárodních společností z oblasti globálního dodávání nákladově efektivních právních služeb, sdílených služeb a contract managementu. Pracujeme s ověřenými, zkušenými konzultanty a zkušenými a specializovanými advokáty, ex-korporátními a ex-firemními právníky, kteří jsou zpravidla zároveň advokáti a tudíž rozumějí byznysu a firmám zevnitř.  Toto je naše zjevná kompetetivní výhoda. Právníci se dokáží rychle zorientovat v dané problematice a poskytovat kvalitní a praktické služby.

 

Specializace - kompletní servis pro firmy


Specializujeme se zejména na IT oblast a technologie – IT smlouvy, duševní vlastnictví, licence, cloud, open source, outsourcing služeb a procesů, e-commerce a na kompletní právní poradenství operativě firem, tzv. právní "full" servis - smlouvy, pracovně právní oblast, vnitřní předpisy a nařízení, právní překlady a  dále pak na expanzi firem do zahraničí, startupy, compliance. Znalost jazyků je samozřejmostí.

Právní služby pro občany - právní služby online 


Divize specializovaných advokátů pro právních služeb pro občany se zaměřuje na veškeré právní oblasti - civilní právo, pracovní právo, rodinné právo, insolvence, exekuce, trestní právo a na poradenství, smlouvy a zastupování občanů v těchto oblastech. Každý má možnost využít online konzultaci s advokátem a konzultovat svůj problém předtím, než se rozhodne pro právní službu.

 

Působnost


Pokrýváme celou Českou republiku a Slovensko. Prostřednictvím spolupracujících advokátních kanceláří dokážeme zabezpečit služby po celém světe. 

Modus operandi


Na každou oblast kterou pokrýváme a na každý případ jsou nasazení specialisté pro danou konkrétní oblast. Právníci pracují podle požadavků klientů, na dálku, online nebo on site, samozřejmé je využívání technologií a moderních komunikačních prostředků. Advokáti jsou průběžně proškolováni.

 

Pro bono 


Vedeme i právní poradnu online zdarma, kde se snažíme, prostřednictvím právníků, studentů a advokátů, sdělovat veřejnosti právní názory na vybrané zadané dotazy zcela zdarma. Jedná se o dobrovolnou aktivitu právníků, kterou dělají v rámci jejich časových možností. Považujeme za důležité společnosti i dávat a tak rozvíjet právní podvědomí. 

V čem se Právní Servis 24 liší od klasické advokátní kanceláře


Právní Servis 24 se primárně zaměřuje na právní servis pro firmy nebo i pro AK a na transakční a provozní právní poradenství. Na tyto právní služby a na právní služby pro občany se nasazují advokáti s požadovanou specializací. Klient tak nemusí řešit odbornost nebo vhodnost advokáta. Spolupracující advokáti jsou zastupitelní, školení a využívají moderní nástroje a technologie, tudíž práce je více efektivní a flexibilní. Právníci značky mají ty nejlepší školení z oboru, jsou trénovaní na hledání možností, ne překážek a win:win řešení, mají zkušenosti s přeshraničními transakcemi, s jazyky a s cizím právem. 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít