O nás

Právní Servis 24 – Váš partner ve světě technologií a digital


Specializujeme se na právní, poradenské a konzultační služby v oblasti informačních technologií a internetu. Jsme boutiquové zeskupení advokátů, poradců a konzultantů, kteří pracovali pro ty nejlepší světové blue chip a konzultační korporace a máme více než 10 let zkušeností v IT a v digital.  Kromě toho máme vlastní praktické zkušenosti s podnikáním, se startupy, s vývojem cloudových aplikací a s e-commerce

Legal - commercial - consultancy 


Právní stránka věci a soulad řešení a smluv s právem a zákony není jediná stránka, kterou řešíme. My se díváme i na komerční stránku věcí a řešení a i na technologickou stránku. Pokud se budete např. chtít poradit o smlouvě na web development - budeme se dívat nejen na soulad smlouvy s platnými zákony, ale poukážeme i na komerční a technologické výhody anebo rizika "mezi řádky". Právo vnímáme jako jeden z mnoha článků, potřebných pro efektivní fungování podnikatelů a firem. V právu proto hledáme možnosti a ne překážky

 

SW, cloud, web development, systémové intergace, outsourcing


Máme zkušnosti z velkých systémových integrací co do rozsahu a ceny, s vývojem SW a jeho podporou, s web developmentem webů a portálů různého rozsahu, s vývojem mobilních aplikací, s duševním vlastnictví, s podnikáním na internetu, s online makretingem, outsourcingem aplikací, infrastruktury a business procesů a s e-commerce. Dále se zbýváme moderními technologiemi, cloudem, AI, internet of things nebo létajícími auty. V uvedeném radíme, konzultujeme, zastupujeme, nebo připravujeme a kontrolujeme smlouvy bez ohledu na hranice našeho, nebo Vašeho působení. 

 

 

Mezi řádky


Nehledíme jenom na právní stránku věci. Snažíme se být praktičtí a čteme mezi řádky. Víme, že i pokud máte perfekní smlouvu z právního hlediska, problémům se v  IT praxi asi nevyhnete a v případném sporu budete řešit pokuty, náhrady škody a porušení závazků. My se proto snažíme problémům předcházet tak, že pochopíme a podchytíme vzájemnou potřebnou kooperaci stran a poukážeme na tzv. potencionální "gray areas" smluv a na komerční a právní rizika tak, aby jste jim mohli předcházet. 

Kompletní servis pro firmy


Firmám rozumíme zevnitř. Úspěšně jsme v úspěšných globálních firmách sami působili a proto víme, co potřebujete. Jsme praktičtí a hledáme praktická řešení. Pro firmy dokážeme poskytnout kompletní externí právní servis - navrhnout procesy - interní předpisy  - navrhnout a vyvinout technologické nástroje, aplikace nebo webyoutsourcovat proces (např. smlouvy), anebo celé právní a contract management oddělení, které můžeme i externě doplnit. 

V čem se Právní Servis 24 liší od klasické advokátní kanceláře


Právní Servis 24 je více mobilní, působí i online a hlavně kombinuje nejen právo ale i konzultační a poradenské služby tak, jak je to již dnes ve světě běžné. Naše know-how, znalosti a zkušenosti pocházejí z těch nejlepších firem, jsme zvyklí působit přes hranice a jsme perfektně jazykově vybaveni. Značku Právní servis 24 zastřešuje i advokátní kancelář pro právní stránku věcí, nicméně pro komplexní poradenství jaké poskytujeme jenom advokátní poradenství nestačí. 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít