Máte právní problém? Poraďte se s advokátem anonymně online! Právní názor dostanete do 2 dnů. Manipulační poplatek jen 200 KčMaximálně 700 znaků

Jak konzultovat s advokátem privátně online?

  1. Vyplňte formulář-krátce popište svůj právní problém
  2. Uhraďte poplatek 200 Kč
  3. Váš dotaz zodpoví advokát

Placená poradna s advokátem online slouží k rychlé konzultaci Vašeho právního problému s advokátem a je zpoplatněna manipulačním poplatkem 200 Kč za online konzultaci. Máte možnost popsat svůj problém v rozsahu max 700 znaků. V případě, že věc spadá do specializace advokáta, odpověď obdržíte standardně do 2 prac. dnů. V případě, že věc spadá mimo specializaci našich advokátů, nebo v případě nemožnosti splnit termín dodání odpovědi do 5 pracovních dnů, bude Vám poplatek vrácen.

Proč využít placenou konzultaci s advokátem online?

  • anonymní - Vaše otázka ani odpověd advokáta nejsou publikovány na portálu
  • otázku vždy zodpoví advokát
  • odpověď zpravidla do 2 pracovních dnů
  • obdržíte email s odpovědí a máte možnost položiť jednu podotázku
  • zjistíte na čem jste jednoduše z pohodlí domova, bez stresu z návštěvy advokátní kanceláře!

Další informace viz Podmínky a FAQ - Často kladené dotazy.

Jste advokát/advokátní kancelář?

Pokud jste advokát/advokátní kancelář a máte zájem odpovědet otázky v právní poradně pro bono a tak propagovat svou praxi, nebo s námi spolupracovat, klikněte zde.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít