Chytrá advokátní kancelář 2.0?

Chytrá advokátní kancelář 2.0?

Máte zavedenou právní praxi nebo se jí právě chystáte rozjet? Pak se oprávněně zamýšlíte nad tím, jakou formou řešit podpůrné činnosti, jakými jsou například informační technologie. Již před pár lety se tvrdilo, že informační technologie se nepochybně stanou běžnou obchodní komoditou. Tato celkem nevinná věta má veliký dopad pro vás odborníky na právo a je myslím více než pozitivní zprávou.


Co to pro Vás ve zkutečnosti znamená? Již nemusíte řešit nic neříkající a velice nákladné lokální řešení pro vaši právní kancelář, jako jsou nákupy serverů, záložních jednotek, síťových prvků, software a mnoha dalších komponent. K tomu hledat lokálního dodavatele, pravidelně platit za aktualizace a další nezbytné a nutné práce. Kromě počáteční investice jste mnohdy nebyli schopni přesně vyčíslit ani měsíční náklady na vaše IT řešení. A to se zde vůbec nebavíme o nákladech na bezpečnost, která se velice často podceňovala a neřešila.

Představujeme vám chytrou IT kancelář


Dneska máte skvělou možnost řešit základní funkcionalitu formou předplacené měsíční či roční služby. Technologii pro běžnou a základní agendu jako je e-mailová komunikace, textový editor, tabulkový editor, online úložiště, ale i tvorbu prezentací získáte za velice nízkou a dostupnou cenu. Za cenu 4 Euro na uživatele a měsíc bez nutnosti platby za jakékoli licence, bez nutnosti platby za pravidelné aktualizace a jiné skryté IT náklady. Velikou předností je i to, že nemusíte řešit žádnou instalaci software. To je jistě skvělé, ale co když navíc získáte také možnost pořádání video-konferencí, ale i přístup ke všem vašim dokumentům odkudkoli a kdekoli? Co když navíc získáte možnost souběžné tvorby právních dokumentů s vašimi spolu kolegy? Nezdá se vám tato myšlenka naprosto geniální a převratná? Není to přesně ono řešení, které vám pomůže a vy se tak budete moci soustředit jen na ty záležitosti, pro které si vás vaši klienti vybrali.

 

Jste úspěšní a vaše podnikání nabírá na obrátkách? Přibíráte kolegy? Vaše chytrá IT kancelář poroste jednoduše s vámi a to za předem danou a jasnou cenu. Potřebujete řešení více zabezpečit? Není problém zavést dvoufázové přihlašování, vynucení kvality a délky hesla, získat přehledy o využívání prostředků ale i mnohé další bezpečností prvky.

 

Jak získáte chytrou IT kancelář?

 

Nabízíme Vám zřízení chytré IT kanceláře na míru, stejně tak jako možnou bezplatnou konzultaci, předvedení a následnou podporu nebo školení za velice přijatelných finančních podmínek. Vystoupejte s námi do oblak!

 Právní Servis 24

Inovace na poli právního oboru v ČR, v oblasti outsourcingu, spolupráce a využívání obchodních procesů, postupů, technologií a nástrojů k tomu, jak se specializované právní služby dodávají občanům a firmám efektivně. Značka s využitím technologií jednak přibližuje klienta a právníka, bez ohledu na to, jde-li o firmu nebo občana, a umožňuje přístup ke spolupracujícím advokátům i online po celé ČR.  Zejména chceme ale pomoct firmám a podnikatelům praktickým způsobem zlepšit jejich efektivitu a kvalitu poskytování právních služeb. Právní servis 24 spolupracuje se specializovanými advokáty a  zkušenými ex-korporátními a ex-firemními právníky, kteří jsou zpravidla zároveň advokáty, a tudíž firmám rozumějí zevnitř, dokáží se rychle zorientovat v dané problematice a poskytovat kvalitní služby za rozumné ceny.


zpět na úvodní stranu blogu

Hledejte články podle slova nebo výrazuKategorie
Nenechte si ujít už žádný článek - sledujte nás na Facebooku!


Nebo se přihlašte k odběru článků a novinek přímo na Váš email!Štítky


Archiv


Statistiky

Článků 294
Přečtení 2195607

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít