Web development

SW a Web development, e-shopy a vývoj mobilních aplikací


Sami jsme několik webových portálů postavili a proto i z praktického hlediska víme, kde jsou největší úskalí, co máte po programátorech a web developerech chtít a co Vám mají dodat, v jakém čase a v jaké kvalitě. Web development se může jevit jako nenáročná činnost a možná taková i je. Nicméně, weby, bez ohledu na to, kolik za ně zaplatíte,  musí splňovat jisté technické parametry, aby plnili svůj účel, bude-li to jenom základní prezentace, nebo velký e-shop nebo státní či bankovní webový portál anebo celý systém.

 

Nejenom Vám připravíme anebo zrevidujeme smlouvu o dílo z právní stránky, ale i poradíme, na základě vlastních zkušeností s vývojem SW a webů, jak na potencionální rizika a co s tím, pokud Vám web developer nedodá dílo na čas nebo v adekvátní kvalitě, nebo vůbec.

Poptat službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít