Web development consulting

SW a Web development, vývoj mobilních aplikací


 

Poradíme Vám, na co si dávat pozor, pokud jste si jako Objednatel objednali realizaci webové stránky, portálu nebo systému, anebo i pokud jako web developer nebo programátor webové stránky stavíte.

Jak se vyhnout problémům, jak nepřijít o čas a co od webu a webdevelopera nebo programátora musíte dostat tak, aby jste ve finále nedostali jenom "skořápku" bez funkcionality, kterou k provozu webu potřebujete. 

 

Bez webové prezentace se dnes neobejdete


Zkušený člověk, který s weby pracuje, ať to je marketér, programátor, nebo SEO specialista, na první pohled vidí, v jaké kondici je Vaše webová prezentace. Vy si možná myslíte, že jste investovali a máte web, možná ale řešíte, proč nemá návštěvnost a proč se nezobrazuje.

Postavit funkční web od počátku a na čas, je stále umění a i zázrak, je to ale základ toho, že Vaše weby budou dodávat to, co od nich očekáváte.

Web se má totiž stavět od počátku technicky správně. Problém je, na jakou firmu nebo programátora natrafíte a jestli mají adekvátní zkušenosti, vzdělání, jestli věci studují anebo jestli mají vůbec zájem Vám kvalitní web postavit. Objednatel často neví, k čemu se zavazuje, co má očekávat a nerozumí terminologii používané u web developmentu.

Hodnota Vašeho času a Investice


My Vám proto poradíme ve srozumitelném jazyce, co od webdeveloperů, programátorů, designérů chtít, abyste investovali své finance dobře! A poradíme i webdeveloperům a programátorům, co ve smlouvách mají. Hodnota Vašeho času je velká - chraňte se a investujte do smluv! 

Konkrétně toto bude jedna z nejlepších investic ve Vašem životě! 

 

Poptat službu

 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít