Spolupráce s advokáty a AK, marketing a propagace právní praxe

Spolupráce 

Právní obor se radikálně mění. Advokacie už není jen o soudních jednáních, sporech a o práci od devíti do devíti a pouze v jedné firmě nebo pro jednoho klienta. Pokud hledáte něco jiného, moderního, větší flexibilitu, výzvy a zároveň nechcete slevit na kvalitě své práce, pokud hledáte více možností uplatnění, může být Právní servis 24 odpovědí a další možností ve Vaší kariéře. Registrujte se do databáze spolupracujících právníků, můžeme Vás potřebovat. 

Moderní způsoby marketingu a propagace pro advokáty

Konkurenci neporazíte drahou PPC reklamou, billboardy nebo vlastními prezentačními weby. Potencionální klienti o Vás musí dlouhodobě vědět, musí Vás znát a musí rozumět tomu co říkáte. Osobní reference nahrazuje internet! Prezentujte sebe a své znalosti potencionální klientele, ne kolegům! Své jméno, praxi, specializaci, AK budete nejlépe propagovat odpověďmi na otázky potencionálních klientů v naší právní poradně nebo psaním článků srozumitelným jazykem. Je to nejefektivnější a nejlevnější cesta pro marketing právníků. V případě Vašeho zájmu se o propagaci u nás se prosím registrujte do databáze níže.

Externí business development 

U advokátních kanceláří, větších nebo menších, nebo i u sólo advokátů, tvoří právní služba, nebol-li právní poradenství jen cca 25% veškeré činnosti. Zbytek je marketing, business development, účetnictví, nástroje pro správu smluv a dokumentů, nástroje pro řízení služby a celkové řízení advokátní kanceláře. Na každou zmíněnou oblast potřebujete specialistu, nástroj nebo externího dodavatele. Dále pak i na služby související s právní službou - překlady, imigrační věci, atd. Registrujte se do databáze pokud máte zájem o poptávky právních služeb nebo o další služby z naší nabídky. 

Jste překladatel, student, bloger nebo firma která dodává služby právníkům  

Registrujte sa také, pokud nám chcete nabídnout Vaše služby.  

 

Registrace do databáze právníků 1. Registrace 2. Ověření 3. Spolupráce

Osobní udaje
Profese
Jsem
Vzdělání
Praxe
Advokace
Spolupráce s PS24
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít