Služby pro advokáty a advokátní kanceláře

Konzultační služby 


Pro advokátní kanceláře a právní oddělení firem poskytujeme konzultační služby v oblastí řízení zdrojů, nastavování procesů a technologií, efektivního globálního fungování a marketingu.

Pro nadnárodní korporaci jsme např. implementovali globální model efektivního fungování in-house právního oddělení, včetně contract managementu s využitím "backoffices" a outsourcingu právního procesu.   

Poptat službu

Outsourcing právních procesů pro AK a právní oddělení firem


Jsme odborníci i na outsourcing právních procesů a pro nastavování efektivního fungování advokátních kanceláří a právních oddělení firem. Specializujeme se na globální operativu a multijazyčné týmy. Pro advokátní kanceláře dokážeme navyše zabezpečit externí dodávku některých právních služeb, smluv, právních překladů, administrativy anebo contract managementu. 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít