Služby pro advokáty a advokátní kanceláře

Konzultační služby 

Efektivní řízení kanceláře nebo právního oddělení firmy, analýza a nastavování procesů, re-design procesů, řízení AK jako firmy, zefektivňování práce, SLA a KPI, implementace nových služeb, nastavování ceny služeb a řízení nákladů, mezinárodní působení a expanze, alternativy tradičnímu partnerskému modelu, online business development, online právní služby, implementace contract managementu, marketingové strategie pro online služby a weby, výběr technologií, nástrojů a systémů pro AK, analýza spokojenosti zákazníků, řízení právních projektů, hodnocení a motivace zaměstnanců, outsourcing a zřízení vlastních nebo externích back-offices (captive center). 

Poptat službu

Služby pro právní oddělení firem a korporací

Analýza, příprava nebo re-design procesů, analýza a definice portfolia služeb, definování a nastavení SLA a KPI, outsourcing právních procesů, zřízení vlastních nebo externích back-offices (captive a shared services center), právní překlady, interní předpisy, imigrační služby, výběr SW, nástroje a technologie pro efektivnější fungování oddělení, vzdělávání zaměstnanců, výběr zaměstnanců, externí právní služby, analýza služeb stávajících dodavatelů. 

Outsourcing právních procesů pro AK a právní oddělení firem

Příprava a kontrola dokumentů, příprava a kontrola smluv i vícejazyčních, legal research, podpora v due dilligence, patenty a ochranné známky, příprava předpisů, sledování legislativy, příprava materiálů, prezentací, regulatory a compliance, sledování nákladů, online asistentky, contract management.

Vzdělávání právníků 

Internet, technologie a online marketing, vztahy s klientem, prodej právních služeb, efektivita práce, působení v mezinárodním prostředí, procesy a postupy, zahrniční legislativa. 

Spolupracující advokáti 

Ad-hoc advokáti pro AK na konkrétní úkoly nebo projekty, specializovaní advokáti na specifické oblasti (např. IP, IT, e-commerce, domény, vývoj SW a nových technologií, compliance, veřejné zakázky, pharma, zdravotnické právo, dopravní právo, právo EU, atd). 

Právní překlady 
Překlady právních dokumentů, překlady smluv, překlady obchodních a marketingových textů, webových stránek, prezentací, korektury.

Imigrační služby

Imigrace do ČR a SR a do světa, pracovní víza, pracovní povolení, expanze a vysílání zaměstnaců do zahraničí pro AK a vaše klienty. 

Marketing a SW development
Marketingové strategie online a offline, analýzy, PR, online marketing, online business development, SEO, copywriting, webcontent, vývoj SW a webových stránek, outsourcing IT.

SW, technologie a nástroje pro využití v AK a právních oddělení firem. 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít