Proč my?


Jsme moderní a jdeme s dobou! Právní služby 21.století


Práví servis 24 se dotýká právnického oboru a způsobu, jakým se právní služba nejen prezentuje, ale i dodává v 21. století. Je obecně známo, že poskytování právních služeb je vysoce konzervativní oblast, která zůstává pozadu ve vztahu k technologiím. Při poskytování/dodávání právních služeb využíváme inovativní přístupy, projektový management a výrazné zapojení technologií. Tak, jako každá obchodní firma.  


Jednoduchá cesta k právníkům


Zjednodušujeme přístup k právníkům/advokátůmJste občan a potřebujete právníka pro vyřešení konkrétního problému? Nebo jste firma, která potřebuje externího advokáta který rychle zapadne do interních procesů firmy a pomůže provozu firmy ode dne 1, bez zaškolování? Nebo jste advokátní kancelář a potřebujete kolegu na ad-hoc projekt? My to za vás vyřešíme bez straty času inzercí a agenturami. MY pracujeme s ověřenými advokáty a právníky se specializací na různé oblasti práva. 


Nabízíme kompletní právní služby


Nejde jen o právní službu. U nás je to jen jeden z více článků. V případě, se že se jedná o firmu, nabízíme I tzv. právní “full servis”.  Postaráme se o všechny smlouvy, vzory smluv, zaměstnanecké věci, všeobecné poradenství, contract management, přípravu interních firemních předpisů, nebo i o překlady odborných textů a compliance a o imigrační záležitosti. Navrhneme, procesy, technologie nebo to, jako má vaše interní právní oddělení fungovat. 


Právo jako proces a služba


Tak jako vy, ani my nemáme čas filozofovat. Soustředíme se na vyřešení věcí a podporu byznysu. Rychle a efektivně. I když máme specializované právníky na řešení sporů, v prostředí firem aplikujeme win - win řešení, procesy a projektové řízení služby. Právo bereme jako proces a službu a tak ke klientům a zákazníkům i přistupujeme. 


Nejen vize. Dlouholeté zkušenosti v tom, co nabízíme


To, co a jak nabízíme není jenom vize. Jedná se o více než desetileté zkušenosti vedení Právního servisu 24 z advokacie a z interních právních a manažérskych pozic těch nejlepších firem a světových korporací. Jedná se o zkušenosti s vedením týmů, právních oddělení, projektů a s outsourcingem právních procesů a právních služeb. Tento trend je ve světě aktivní už více než 10 let a my ho jako první a zkušení přinášíme do ČR a SR!

 


Specializace a pokrytí ČR, SR, svět


Pokrýváme celou ČR a SR. Spolupracujeme s ověřenými advokáty a specialisty v různých městech v České a Slovenské republice. Máme však i osobní ověřené kontakty a spolupracujeme s právníky a právními kancelářemi po celém světě. Chcete expandovat, otevřít pobočku nebo se inkorporovat v jiné zemi? Založit offshore společnost? Obraťte se na nás. U občanů máme specializované advokáty na každou právní oblast, u firem máme zkušené ex-firemní právníky, kteří firmám rozumějí a umí duševní vlastnictví, e-commerce, technologie, outsourcing, ochranu dat, compliance, zaměstnance.

 


Kvalita a cena služeb 


Jsme zvyklí pracovat pro ty nejlepší mezinárodní společnosti a vyznáváme jejich profesionalitu a úroveň. Tento přístup pak aplikujeme do praxe. Naší cenovou politikou vycházíme vstříc zájmu firem a korporací snižovat své náklady na právní "overhead" a dodávat kvalitní právní služby za rozumné ceny.

Cena služeb je zajímavá i pro občany. Využitím technologíí nám odpadají náklady za nájemné luxusních prostor a administrativu, protože jediným naším záujmem je dodávat kvalitní služby efektivním způsobem, bez ohledu na místo působení. 


Poptat službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít