Naše specializace

Smlouvy


Příprava, kontrola a vyjednávání všech druhů smluv. Smlouvy vždy na míru konkrétnímu případu. Transakční záležitosti.

Pracovní smlouvy, dohody o vykonání práce, výpovědi, manažerské smlouvy, výkon funkce, hmotná odpovědnost zaměstnance, předmanželské smlouvy, návrhy na rozvod, vypořádání SJM, kupní smlouvy, smlouvy o převodu nemovitostí, nájemní smlouvy, kvitance, směnky, odstoupení od smlouvy, smlouvy na poskytování služeb, dodavatelské smlouvy, na vývoj a údržbu SW, outsorucingové smlouvy (BPO, ITO, AO), systémová integrace, licenční ujednání, SLA, převody podílů, změny jmění, tiché společenství, NDA - dohoda o mlčnelivosti , Cloud computing (IaaS, PaaS, SaaS), obchodní podmínky, oosbní údaje, procesování a transfer osobních údajů, uznání dluhu, plné moci, atd.

Contract management


Správa a řízení firemních smluv. Tento firemní proces jsme implementovali pro ty nejlepší společnosti. Rádi ho implementujeme i pro Vás. Konzultace ohledně nastavení technologií a procesů správy a řízení smluv ve firmách. Příprava vzorů smluv, vyjednávání smluv, dohled nad smlouvama a ochrana výnosů ze smluv po jejich podepsání a počas jejich trvání. Tady typicky dochází k nekontrolované manipulaci se smlovami (např. neformalizované změny smluv, cen a pod), nebo nedochází k monitoringu smluvních práv a povinností, co může způsobovat vznik rizik a problémů a znižování marží. 

Outsourcing služeb, systémů a procesů


Konzultace ohledně outsourcingu (BPO, AO, ITO, LPO) a komplexní příprava a vyjednávání znění a podmínek outsourcingových smluv. Máme "commercial" přístup, není umění vyjednat právní náležitosti těchto komplexních smluv, je ale umění chápat obchodní princípy na kterých jsou tyto smlouvy postavené a řešit kompletní problém. My se neomezujeme jen právní stránkou. Zabýváme se i přílohami a řešíme změnový proces, SLA, KPI a především rozsah služeb a princípy účtování za službu. Běžně tyto smlouvy řešíme v angličtině nebo němčině. 

IT a technologie 


IT a nové technologie, could computing, SW development, HW, licence, distribuce, autorská práva, ochrana autorských práv, patenty a vynálezy, ochranné známky, nekalá soutěž. Nic nás nepřekvapí. Pracovali jsme v těch nejlepších IT a technologických společnostech a pro ně procesovali desítky případů denně. Je čas podělit se o naše know-how s Vámi.

E-commerce


Vývoj aplikací a mobilních aplikací, licence, domény a databázy, právní analýzy fungování byznys záměru, podmínky a texty pro weby a e-shopy, prodej na dálku, ochrana spotřebitele, elektronické obchodování, přeshraniční toky dat a osobních údajů, cybersecurity, compliance Vašeho byznysu s právem dané krajiny, lokalizace právních ustanovení a pravidel pro konkrétní krajinu. Zřizování poboček, zakládání firem v jiných krajinách a offshore společnosti, imigrační záležitosti, vyslání zaměstnanců. 

Kompletní právní servis


A nejen právní. Všechny související služby pod jednou střechou. Kromě právní služby nabízíme služby související - konzultace, contract management, přípravu interních firemních předpisů, překladů právních a odborných textů a manuálů, lokalizace webů, technologie a školení pro advokátní kanceláře a právní oddělení firem. 

Poptat službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít