Contract Management - správa firemních smluv

Efektivní správa a řízení vašich firemních smluv = contract management


Contract management je dnes už běžný proces v každé firmě či korporaci a je někdy  označován jako administrativní činnost související se smlouvami. Pouze tou však rozhodně není. Contract management je ve vaší firmě nezbytným procesem pro řízení procesu vzniku, exekuce, změn a zániku smluv a kombinuje prvky právní, obchodní a administrativní. A my jsme v něm jednička na trhu!

Ideální proces pro ochranu Vašich financí!


Účelem contract managementu je zmaximalizovat operativní a finanční výkonnost organizace za současné minimalizace finančních rizik. Všechno se typicky děje na základě smluv - nákupy, prodeje, stavby, poskytování služeb, reklama, outsourcing, atd. Investujete nemalé prostředky do právníků do přípravy a vyjednání smluv. Kdo se ale věnuje smlouvám po jejich podpesání? Tedy ve fázi jejích exekuce kdy právě sjednané podmínky smlouvy začínají být důležité?

Pomůžeme Vám zefektivnit smluvní proces, mít kontrolu nad financemi a přehled o závazcích ze smluv


Naši konzultanti prověří, jestli Váše procesy na správu smluv jsou dostatečné, případně navrhnou proces pro řízení a správu smluv ve Vaši organizaci. Navrhnou a implementují contract management procesytechnologie a nástroje pro automatizované řízení správy smluv. Pomocí těchto procesú budete snadno řídit smlouvy v celém jejich životním cyklu - návrhy, negociace, odsouhlasení, podepisování, správa povinností a závazků, compliance, fakturace, řízení rizik a řešení problémů, změny, dodatky, audit a reporting, pŕíp. obnovení smluv.

Co tím získáte?


Kontrolu nad smlouvami v "pre-award" fáze, ve fáze exekuce a v "post-award" fáze, přehled o právách a zavázcích, compliancekontrolu nad změnami a dodatky a tím i kontrolu nad tržbami a tím, co je "scope" a co je extra účtovatelná služba, nebo položka a tudíž - kontrolu nad maržemi!  Budete rozumět povinnostem ze smluv vyplývajících, budete informováni o smluvních rizikách a o důležitých datech a mílnících. 


Poptat službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít