Contract Management - správa firemních smluv

Proč Contract Management


Contract management není jenom aplikace nebo firemní proces na administrativní správu nebo přehled o smlouvách. Contract management je dnes již běžný proces v každé firmě nebo korporaci. Contract management je nezbytným procesem pro řízení procesu vzniku, exekuce, změn a zániku smluv a kombinuje prvky právní, obchodní a administrativní. 

Ideální proces pro ochranu Vašich financí!


Investujete do právní přípravy smluv a pak do řešení sporů vyplývajících z porušení závazků. Důležité ale je, co se děje mezi tím. 

Poradíme jak Contract Management zavést a implementovat


Contract Management jsme jako firemní proces a disciplínu implementovali a řídili pro globální korporace a na globální úrovni. Proces pro řízení a správu smluv ve Vaši organizaci navrhneme na míru i pro Vás a pomůžeme s výběrem nebo vývojem nástrojů pro řízení smluv. Pomocí těchto procesů budete  lépe a efektivněji řídit tzv. "contract lifecycle" ve Vaší organizaci a mít lepší přehled o závazcích, financích a rizikách. 

Co tím získáte?


Kontrolu nad smlouvami ve fáze před podpisem smlouvy i ve fáze po podpisu smlouvy, přehled o právách a zavázcích, compliancekontrolu nad změnami a dodatky a tím i kontrolu nad tržbami a tím, co je "in scope" a co je "extra" účtovatelná služba, nebo položka a tudíž - kontrolu nad příjmy a maržemi!  Budete rozumět povinnostem ze smluv vyplývajících, budete informováni o smluvních rizikách a o důležitých datech a milnících.

 

 

Contract Manager


Contract Management ve Vaší firmě vyplní prostor, kterému se NIKDO nevěnuje. Právník totiž řeší přípravu smlouvy jenom z právní (ne technické nebo obchodní stránky) a pak řeší problémy. Project manager řeší milníky, sales řeší revenue. Contract Manager toto všechno v sobě spojuje, poukazuje na rizika, řídí závazky, komerční stránku a předchází sporům.    


Poptat službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít