Právní Servis 24 - moderní právní služby pro vaše větší pohodlí

Právní Servis 24 - moderní právní služby pro vaše větší pohodlí

V dnešní době je potřeba umět si zajistit tu správnou míru podpory a profesionální pomoci. Svět je natolik komplexní, že nikdo nezvládne být odborníkem na všechno, a to pak klade zvýšené nároky na služby, které musí každý z nás využívat. Mezi takové služby patří i právní služby, které představuje a nabízí Právní Servis 24. Tento projekt a koncept přináší moderní a dostupné právní služby pro každého na míru. Najdeme řešení pro občany a samozřejmě i pro firmy, kterým nabízíme zcela unikátní možnosti flexibilní a efektivní nasazení právní podpory. Jsme unikátní a trendoví v tom, že naši právníci mají zkušenosti z advokátních kanceláří a také z firem a korporací, a proto nabízí efektivní řešení na míru.

Podívejme se ale blíže na nabídku Právní Servis 24.

Právní Servis 24 působí online a off-line. Online, přes web nabízí:

Právní Servis 24 je značka, která také nabízí následující služby:

  • Právní služby pro občany

Poradenství, zastupování, krátké online právní názory pro bono

  • Efektivní právní služby pro firmy

Externí firemní právníci, právníci na projekty, podpora právním oddělením. Rychlé a efektivní nasazení, šetření nákladů spojených se zaměstnanci, cenově dostupné, efektivní a flexibilní řešení právní podpory

  • Legal concierge

Právní podpora pro vaše podnikání v zahraničí. Firemní expanze, zahraniční pobočky, Startupy budeme provázet ve světe ve spolupráci s našimi partnery v zahraničí.

  • Služby pro advokátní kanceláře

Ad-hoc právníci, právníci na projekty, substituce, outsourcing právních procesů, právní překlady, podpora právníkům, marketing, weby a PR pro právníky, konzultace u řízení týmů AK a nasazování procesů řízení advokátní praxe pro AK

  • Contract management

Správa a řízení všech druhů firemních smluv za účelem maximalizace jejich obchodního účelu, právní podpora před a po jejich podepsání, změnový proces, administrace a compliance.

Jsme alternativní poskytovatel právních služeb, nabízíme inovativní, „business friendly“ a efektivní řešení, moderní pohled a pečlivě promyšlený koncept služeb. Samozřejmostí je využívání procesů, metod, školení a technologií pro efektivnější poskytování právní podpory. Naši právníci jsou jazykově vybavení a zkušení specialisté, které nasazujeme na základě konkrétních potřeb klienta.

Pracujeme s právníky kteří mají praktický pohled na věc i nadhled, zkušenosti z advokátních kanceláří v kombinaci s praxí z korporací a firem. Na rozdíl od klasických advokátních kanceláří, pracujeme flexibilně s moderními prvky práce a spolupráce, v co-workingovém prostředí, u klienta nebo na bázi vzdálené podpory s využitím informačních technologií. Naši právníci jsou členy advokátní komory.

 

 
Právní Servis 24

Inovace na poli právního oboru v ČR, v oblasti outsourcingu, spolupráce a využívání obchodních procesů, postupů, technologií a nástrojů k tomu, jak se specializované právní služby dodávají občanům a firmám efektivně. Značka s využitím technologií jednak přibližuje klienta a právníka, bez ohledu na to, jde-li o firmu nebo občana, a umožňuje přístup ke spolupracujícím advokátům i online po celé ČR.  Zejména chceme ale pomoct firmám a podnikatelům praktickým způsobem zlepšit jejich efektivitu a kvalitu poskytování právních služeb. Právní servis 24 spolupracuje se specializovanými advokáty a  zkušenými ex-korporátními a ex-firemními právníky, kteří jsou zpravidla zároveň advokáty, a tudíž firmám rozumějí zevnitř, dokáží se rychle zorientovat v dané problematice a poskytovat kvalitní služby za rozumné ceny.


zpět na úvodní stranu blogu

Hledejte články podle slova nebo výrazuKategorie
Nenechte si ujít už žádný článek - sledujte nás na Facebooku!


Nebo se přihlašte k odběru článků a novinek přímo na Váš email!Štítky


Archiv


Statistiky

Článků 294
Přečtení 1896773

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít