Od dnes advokáti pracují jenom z pláže!

Od dnes advokáti pracují jenom z pláže!
Jste právník na volné noze, sólo advokát, menší advokátní kancelář, ex-in-house právník nebo jste na mateřské dovolené? 
  • Chcete dělat věci jinak?
  • Chcete být nezávislí a mít svou klientelu a/nebo i přístup k další zajímavé práci? Chcete mít možnost pracovat i pro jiné kanceláře nebo pro firmy externě, flexibilně, nebo na ad-hoc báze či na některých projektech?
  • Být nezávislý a mít větší flexibilitu, kontrolu nad tím co děláte, kdy a pro koho?
  • Zároveň si ceníte svého času, vyznáváte „work - life balance“, případně chcete pracovat z domova, nebo z pláže a nechcete fungovat jako klasický zaměstnanec nebo se vzdát licence, aby jste mohli pracovat pro společnosti podobně jako in-house právníci?
Právní Servis 24 je síť nezávislých advokátů a právníků kteří poskytují právní služby pro firmy a AK - navštivte  http://www.pravniservis24.cz/spoluprace Právní Servis 24

Inovace na poli právního oboru v ČR, v oblasti outsourcingu, spolupráce a využívání obchodních procesů, postupů, technologií a nástrojů k tomu, jak se specializované právní služby dodávají občanům a firmám efektivně. Značka s využitím technologií jednak přibližuje klienta a právníka, bez ohledu na to, jde-li o firmu nebo občana, a umožňuje přístup ke spolupracujícím advokátům i online po celé ČR.  Zejména chceme ale pomoct firmám a podnikatelům praktickým způsobem zlepšit jejich efektivitu a kvalitu poskytování právních služeb. Právní servis 24 spolupracuje se specializovanými advokáty a  zkušenými ex-korporátními a ex-firemními právníky, kteří jsou zpravidla zároveň advokáty, a tudíž firmám rozumějí zevnitř, dokáží se rychle zorientovat v dané problematice a poskytovat kvalitní služby za rozumné ceny.


zpět na úvodní stranu blogu

Hledejte články podle slova nebo výrazuKategorie
Nenechte si ujít už žádný článek - sledujte nás na Facebooku!


Nebo se přihlašte k odběru článků a novinek přímo na Váš email!Štítky


Archiv


Statistiky

Článků 294
Přečtení 2198358

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít