Nejlepší je to s vlastní Ex!

pravni-servis-24.jpg

Získejte vlastního Ex! Ano, i tato situace je možná. Získejte na chvíli, pár hodin, den či týden svého vlastního nebo vlastní Ex pro Vaši firmu. V našem případě advokáta se zkušeností  Ex- firemního právníka. K čemu Ex? No přeci k využití jeho nebo jejich advokátních služeb pro Vaši vlastní firmu. Výhodou je právě ta Ex-zkušenost u firem zevnitř, která Vám přinese hotové know-how, šetření na zaškolování a více efektivní právní servis. 

A jak to dnes na trhu právních služeb vlastně chodí?


Situace když firma má svého interního právníka

Pokud již ve firmě právníka máte, je to skvělé, ale u firem je běžné, že specializaci kterou firemní právník nemá, dodává externí advokát tzv. outside counsel. Na to se Právní servis 24 specializuje taktéž. Dodáme co firma potřebuje - bez zbytočně dlouhého procesu výběru právníka nás jednoduše firma osloví, zjistíme co potřebuje a my to dodáme. Bez poplatků za agentury! Úžasné řešení právě například pro mateřské dovolené nebo tzv. sabbatical období interního zaměstnance. 

 

Jste menší firma nebo OSVČ nebo startup?

Pokud jste ale menší firma nebo podnikatel OSVČ a interního právníka si nemůžete dovolit zaměstnat ale víte, že ho budete sem tam potřebovat,  zvláště, pokud obchodujete se zahraničními klienty, nebo kde jsou smlouvy nutností, a to v jazyce klienta i v češtině, takového ad-hoc právníka - advokáta si můžete pořídit u nás taky!

 

A jak to celé funguje?

Pod značkou Právní servis24 dodáváme právní služby všeho druhu a po celé ČR, dokonca i do zahraničí! To vše moderním způsobem a za pomoci moderních technologií a i online. Firmám a samozřejmě i občanům! Odpadá tak Vaše osobní návštěva v právní kanceláři. Naši smluvní advokáti pracují online. Stačí zadat poptávku právní služby online, získat nabídku služby a rozhodnout se pro ni.  Na každý typ právní služby máme odpovídajícího advokáta s požadovanou specializací. V naší databázi jsou desítky advokátů z různých oborů. 

 

Právníka už máte, koho ale najat na právní a odborné překlady firemních dokumentů nebo překlady obchodních smluv?

Právní servis 24 je služba na kterou se prostě dlouho čekalo. My dodáváme kompletní služby od a po z. Speciálně firmy zjistí, jak šetří u nás čas. Nyní máte možnost najmout si odborníka i na odborné právní překlady. Tuto možnost nabízí web pravniprekladyonline.cz, který je součástí skupiny služeb Právního servisu 24. 

Vy se tedy můžete starat o chod firmy a případné podporné služby jako překlady smluv, manuálů, podmínek, prezentací a dalších dokumentů přenechat odborníkům z Právního servisu 24. Překladatelů je velké množství, proč právě my? Protože využíváme know-how a jazykové zkušenosti odborníků a právníků a u jazykové korektury rodilých mluvčích. Naše jazykové znalosti jsou nejen certifikáty, ale dlouholetú zkušenosti z těch nejlepších firem, škol a jistě i z pobytů z zahraničí.

 

Jsme moderní, naše zkušenosti pocházejí ze zahraničí a chceme světovou úroveň dodávat i lokálně pro vás!
Právní Servis 24

Inovace na poli právního oboru v ČR, v oblasti outsourcingu, spolupráce a využívání obchodních procesů, postupů, technologií a nástrojů k tomu, jak se specializované právní služby dodávají občanům a firmám efektivně. Značka s využitím technologií jednak přibližuje klienta a právníka, bez ohledu na to, jde-li o firmu nebo občana, a umožňuje přístup ke spolupracujícím advokátům i online po celé ČR.  Zejména chceme ale pomoct firmám a podnikatelům praktickým způsobem zlepšit jejich efektivitu a kvalitu poskytování právních služeb. Právní servis 24 spolupracuje se specializovanými advokáty a  zkušenými ex-korporátními a ex-firemními právníky, kteří jsou zpravidla zároveň advokáty, a tudíž firmám rozumějí zevnitř, dokáží se rychle zorientovat v dané problematice a poskytovat kvalitní služby za rozumné ceny.


zpět na úvodní stranu blogu

Hledejte články podle slova nebo výrazuKategorie
Nenechte si ujít už žádný článek - sledujte nás na Facebooku!


Nebo se přihlašte k odběru článků a novinek přímo na Váš email!Štítky


Archiv


Statistiky

Článků 294
Přečtení 2190069

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít