Inovace právního oboru v ČR: ex-korporátní právníci radí IT firmám v oblasti zaměstnanců, IP, licencí, cloudu a outsourcingu

právní-služby-pro-IT-firmy
Žijeme v době, kdy inovace klepe na dveře i právnímu oboru na což se rozhodla reagovat nově etablovaná značka na českém trhu – Právní servis24. Lidé a firmy už méně dají na osobní reference když hledají právníka, častěji hledají reference a služby online. Značka Právní servis24 poskytuje právní služby všeho druhu i online, s pomocí moderních nástrojů a technologií, kdy nemusíte osobně právní kancelář navštívit. Hledáte konkrétního specialistu? Dodáme ho.


 

Specializace na právní „full“ servis pro firmy a korporace

Právník je typicky ve firmě „overhead“, nákladová položka která negeneruje zisk. Korporátní funkce. Právní servis24 nabízí firmám možnost „pronajmou“ si právníka pro konkrétní úkol, projekt, na různou dobu nebo jen na část plného úvazku, k podpoře svého existujícího právního oddělení nebo jako svého jediného právníka. Tím firmě odpadá náklad za nábor, agentury, zaškolování příp. odchod interního zaměstnance a naopak, dostává už zaškoleného odborníka.

V rámci právního „full servisu“ může firma dostat i službu překladů právních a obchodních textů, přípravu interních předpisů a nařízení, správu a řízení firemních smluvcontract management.  

 

Právníci pro IT firmy a moderní technologie

Právní servis24 sdružuje bývalé právníky kteří se ve firmách specializovali zejména na IT oblast – IT smlouvy, licence, cloud, open source, outsourcing služeb a procesů, pracovně právní oblast, dále pak na expanzi firem do zahraničí, e-commerce a compliance. V těchto oblastech mají značné praktické zkušenosti a jsou skutečnými  experty.

 

"Měla jsem to štěstí pracovat pro inovativní globální korporaci při zavádění nákladově efektivního globálního systému poskytovaní právních služeb a contract managementu. Jsem ráda, že efektivní právní služby můžeme dnes nabízet i v reálním světě“

říká Mgr. Miriam Bachyncová, zakladatelka Právního servisu24.

 

Rozdíl od klasické advokátní kanceláře?

Právníci Právního servisu24 jsou typicky advokáti mající předchozí zkušenost s prací pro firmy a nadnárodní korporace a tudíž mají ty nejlepší zkušenosti s transakcemi, ke kterým dochází ve firmách při jejích fungování. Značka podporuje šíření know-how a zkušeností mezi členy, využívá moderní nástroje a technologie, tudíž práce je více efektivní a flexibilní. Právníci značky mají ty nejlepší školení z oboru a jsou trénovaní na win:win řešení, rychlá dohoda je lepší než zdlouhavý spor a mají zkušenosti s přeshraničními transakcemi a s cizím právem. 

 

Právní servis24, to je jednoduchá poptávka právní služby – právní služby i online
Právní Servis 24

Inovace na poli právního oboru v ČR, v oblasti outsourcingu, spolupráce a využívání obchodních procesů, postupů, technologií a nástrojů k tomu, jak se specializované právní služby dodávají občanům a firmám efektivně. Značka s využitím technologií jednak přibližuje klienta a právníka, bez ohledu na to, jde-li o firmu nebo občana, a umožňuje přístup ke spolupracujícím advokátům i online po celé ČR.  Zejména chceme ale pomoct firmám a podnikatelům praktickým způsobem zlepšit jejich efektivitu a kvalitu poskytování právních služeb. Právní servis 24 spolupracuje se specializovanými advokáty a  zkušenými ex-korporátními a ex-firemními právníky, kteří jsou zpravidla zároveň advokáty, a tudíž firmám rozumějí zevnitř, dokáží se rychle zorientovat v dané problematice a poskytovat kvalitní služby za rozumné ceny.


zpět na úvodní stranu blogu

Hledejte články podle slova nebo výrazuKategorie
Nenechte si ujít už žádný článek - sledujte nás na Facebooku!


Nebo se přihlašte k odběru článků a novinek přímo na Váš email!Štítky


Archiv


Statistiky

Článků 294
Přečtení 2190030

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít