Ceník právních služeb - právní servis 24

ceník-právních-služeb.jpg
Připravili jsme pro Vás názorný ceník některých právních služeb pro občany, které nejčastěji poptáváte. Ceny za některé vybrané služby jsou uvedeny na hlavní stránce portálu právníservis24. a pokud máte konkrétní právní problém, stačí  zadat poptávku přes formulář, podat bližší informace a službu si buď objednat, nebo nechat nacenit, viz VOP. Nemusíte osobně navštívit advokátní kancelář, ale samozřejmě můžete, snažíme se ale zjednodušit proces vyřizování běžných věcí bez dalších komplikací. Službu dodávají advokáti a s konkrétním advokátem komunikujete emailem, telefonicky nebo přes Skype. Další služby z nabídky portálu, které nemáme ilustrativně uvedené na seznamu cen, můžete poptávat přes formulář na poptávku.
Právní Servis 24

Inovace na poli právního oboru v ČR, v oblasti outsourcingu, spolupráce a využívání obchodních procesů, postupů, technologií a nástrojů k tomu, jak se specializované právní služby dodávají občanům a firmám efektivně. Značka s využitím technologií jednak přibližuje klienta a právníka, bez ohledu na to, jde-li o firmu nebo občana, a umožňuje přístup ke spolupracujícím advokátům i online po celé ČR.  Zejména chceme ale pomoct firmám a podnikatelům praktickým způsobem zlepšit jejich efektivitu a kvalitu poskytování právních služeb. Právní servis 24 spolupracuje se specializovanými advokáty a  zkušenými ex-korporátními a ex-firemními právníky, kteří jsou zpravidla zároveň advokáty, a tudíž firmám rozumějí zevnitř, dokáží se rychle zorientovat v dané problematice a poskytovat kvalitní služby za rozumné ceny.


zpět na úvodní stranu blogu

Hledejte články podle slova nebo výrazuKategorie
Nenechte si ujít už žádný článek - sledujte nás na Facebooku!


Nebo se přihlašte k odběru článků a novinek přímo na Váš email!Štítky


Archiv


Statistiky

Článků 294
Přečtení 2190032

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít